top of page
jak pomagać dzieciom.jpg

Poznański Targ dobra

W niedzielę 3 września byliśmy gośćmi Poznańskiego Targu Dobra czyli święta organizacji pozarządowych, które na co dzień między innymi opiekują się dziećmi i osobami z niepełnosprawnościami, wspierają seniorów, organizują czas wolny dzieciom, dbają o opiekunów osób niepełnosprawnych.

 

Termin spotkania jest nieprzypadkowy, bo już 5 września obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Dobroczynności.


Poznański Targ Dobra jest także połączeniem Poznańskiego Dnia Organizacji Pozarządowych oraz Targów Ekonomii Społecznej w Poznaniu. Celem Targu jest promocja organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej i grup nieformalnych działających na rzecz mieszkanek i mieszkańców Poznania, a także ukazanie współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi oraz bezpośredni kontakt przedstawicielek i przedstawicieli ww. podmiotów z mieszkankami i mieszkańcami Poznania.
Dziękujemy za zaproszenie

hobbyhorse zabawa.jpg

Pierwsze Zawody Poniaków

Drużyna Poniaków Akademii Pana Smolenia wystartowała w swoich pierwszych zawodach Hobby Horses zorganizowanych w Baborówku podczas "Baborówko Jumping Show 2023".


Poniaki zaliczyły wszystkie przejazdy na czysto, bez żadnych zrzutek i uplasowały się w środku stawki. Było dużo pozytywnych emocji i dobrej zabawy.


Naszym Poniakom składamy serdeczne gratulacje i już myślimy o organizacji zawodów Hobby Horses w fundacji. Do Akademii Poniaków można także dołączyć.

 

Zapraszamy

hobby horse dla dzieci.jpg
bottom of page