top of page

Zostań wolontariuszem

Kotwica 1

Nie musisz dawać pieniędzy, by pomóc. Możesz nam dać swój czas, uwagę, pracę.


Zapraszamy, u nas zawsze pełno roboty i wspaniała atmosfera. Przytulanie się do koni gratis!

Zostań Wolontariuszem w fundacji ! Jeśli masz skończone 13 lat, trochę czasu i chcesz zrobić coś dla innych - dołącz do do nas😀Zostaniesz asystentem hipoterapeuty ! Nauczymy Cię także pielęgnacji i pracy z końmi, pracy w stajni oraz podstaw jazdy konnej i wielu innych przydatnych umiejętności. Z każdym wolontariuszem podpisujemy umowę wolontariatu. Oferujemy pracę w cudownym miejscu w towarzystwie wspaniałych ludzi i jeszcze lepszych koni. Pracujemy od wtorku do niedzieli. Zapraszamy do kontaktu.
Napisz maila: biuro@fundacja-smolenia.org. Czekamy właśnie na Ciebie
.

Wolontariat pracowniczy

Allegro Foudation
dla Fundacji

W słoneczny wrześniowy poniedziałek zjawiła się u nas cudna grupa wolontariuszy z Allegro Foundation. Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, bo gotowych do prac na rzecz fundacji było ponad 50 osób 😀😀 To niesamowite uczycie, kiedy widzimy ile wspaniałych przyjaciół ma Fundacja.
Wolontariusze pracowali w pocie czoła prze kilka godzin i w tym czasie udało się zrobić ogrom prac: to miedzy innymi nowe ogrodzenie, wyznaczenie kwater i nowy pastuch na pastwisku, naprawa starego ogrodzenia, pomalowane i odświeżone boksy oraz stajnia, pomalowane boksy zewnętrze i nowy blask naszego trzcinowego ogrodzenia.
DZIĘKUJEMY ♥️♥️
I jesteśmy bardzo bardzo wdzięczni za ten gest, bo “Pomaganie zmienia świat na lepszy„

Zdjęcie grupowe Allegro.jpg

Wolontariusze z firmy Beiersdorf

Naszą fundacje odwiedzili wolontariusze z firmy
Beiersdorf Manufacturing Poznań
dzięki którym wypiękniał nasz plac zabaw oraz przeszkody dla koni. Dziękujemy za Państwa pracę, zaangażowanie , obecność i prezenty. Zakupione farby oraz szczotki dla naszych koni i kremy do pielęgnacji rąk  dla naszych cudownych hipoterapeutek.
Wolontariat pracowniczy zawsze jest u nas mile widziany. Dziękujemy i zapraszamy ponownie 

wolontariat pracowniczy jak pomagać fundacji.jpg
bottom of page